Gossip

Vajza e Michel Salgados bën këngëtaren në avion, lojtarët mbeten gojëhapur nga zëri i saj dhe Cristiano i dhuron një puthje (VIDEO)

Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *