Lamtumirë Pepe!

10 sezone pasi nënshkruajti me Real Madridin, Pepe mund të luaje ndeshjet e fundit me Real Madridin dhe teksa krahasojmë lojtarët tjerë që luajtën në pozicionin e tij, padyshim mund të thuhet që Portu…

11 triumfe në 11 muaj

Vetëm një vitë e gjysëm pas menaxhimit të Real Madrid Castillas, dhe një viti pas të qenit sëbashku në stol me Carlo Ancelottin, Florentino Perez vendosi të ndërmarrë rezikun tek Zinedine Zidane dhe e…