Real Madrid 17-1 Liverpool

Finalja e Champions League është të shtunën me fillim në ora 20:45, dhe për shumicën e lojtarëve të Liverpoolit do të jetë finalja e parë e Champions League ndërsa te Real Madridi shumica e lojtarëve …